Komplexní řešení stlačeného vzduchu

1. Kompresor

stlačí vzduch

2. Vzdušník

slouží jako zásobník stlačeného vzduchu

3. Kondenzační sušička

zchladí stlačený vzduch a odstraní z něj vodu

4. Rozvod stlačeného vzduchu

zajistí distribuci vzduchu tam, kde je ve vašem provozu potřeba

5. Úpravná jednotka s filtrem

vyčistí případné mechanické nečistoty

6. Pneumatické nářadí

je poháněno čistým a přesně natlakovaným stlačeným vzduchem dle požadavků

Návrh kompresoru a příslušenství

Správný dodavatel rozvodů stlačeného vzduchu s vámi projde váš provoz, zjistí maximum možných informací o stávající výrobě a plánovaných budoucích spotřebičů stlačeného vzduchu. Ve stávajícím provozu lze namontovat sondu pro měření množství spotřebovávaného stlačeného vzduchu a na základě výsledných měření nabídnout správný typ kompresoru a příslušenství.

Cenová nabídka

Je potřeba si uvědomit, že pořizovací náklady kompresorové stanice nejsou tak důležité. Nejvíce nákladů připadá na samotný provoz kompresorvé stanice, jedná se o spotřebu elektrické energie a servisní náklady.

Nechte si zpracovat k cenové nabídce roční servisní náklady na provoz kompresorvé stanice a kdo vám bude zajišťovat provoz kompresorové stanice. Dost často se stává, že se zákazník rozhodne pro nejlevnější variantu a potom k němu na výměnu spotřebních dílů v kompresorové stanici jezdí technici z Prahy apod. Náklady na dopravné technika pak bývají vyšší než cena spotřebních dílů a ušetřené peníze při zakoupení kompresorové stanice už se nezdají tak výhodným obchodem.

Servisní smlouva

Správný dodavatel služeb vám zajistí bezchybný provoz kompresorové stanice a v případě poruchy co nejrychlejší opravu nebo dodání náhradního zdroje stlačeného vzduchu. K čemu je vám servisní smlouva, když vám stojí výroba!

Rozvody stlačeného vzduchu

Nechte si udělat návrh rozvodů stlačeného vzduchu od odborné firmy. Správný dodavatel by měl být schopný navrhnout rozvod stlačeného vzduchu, správné dimenzování potrubí dle průtoku stlačeného vzduchu a měl by být schopen vám vysvětlit, jakým způsobem postupoval při návrhu a proč použil uvedený typ potrubí a příslušenství.

Pro zajímavost: Poměrně zajímavou část obratu naší firmy tvoří opravy a úpravy rozvodů stlačeného vzduchu namontovaných většinou instalatérskými firmami.

Pneumatické nářadí

Správný dodavatel je schopen vám na vyžádání pneumatické nářadí předvést přímo ve vašem provozu, abyste si mohli vyzkoušet, zda vámi vybrané pneumatické nářadí splňuje vaše požadavky. Dodavatel který splňuje výše uvedené, vám zajistí bezproblémový a ekonomický chod vašeho provozu.

My to umíme. Jsme PRO kompresory s.r.o.

Kompresor na stlačený vzduch

Poptávka

Nebo se zeptejte na cokoliv

Napsat zprávu

Obchod: +420 605 263 860

Servis: +420 606 600 981

info@prokompresory.cz

Zobrazit všechny kontakty

Naše reference

Záruční a pozáruční servis

Nabízíme záruční i pozáruční servis, opravy kompresorů, příslušenství a náhradní díly uvedených značek.
Provádíme návrhy a realizace kompresorových stanic a rozvodů stlačeného vzduchu od průměru 15 mm - 90 mm.

Kontaktujte nás